Bezpośrednie wstawianie zamówień do Comarch ERP Optima

Program Rexoft Allegro Linker od wersji 2.07 potrafi automatycznie przekazywać całe zamówienie prosto do programu Comarch ERP Optima (z pominięciem pliku XML). Dzięki temu obsługa posprzedażowa staje się jeszcze wygodniejsza i szybsza.

Aby włączyć automatyczne przekazywanie zamówień do programu księgowego prosimy przejść do zakładki "System księgowy" i kliknąć dwa razy na połączeniu do systemu księgowego. Wówczas na zaprezentowanym oknie prosimy wybrać zakładkę "Konfiguracja synchronizacji". W tej zakładce prosimy zaznaczyć opcję Sposób przekazywania zamówień do systemu księgowego - Zapisuj zamówienia bezpośrednio w bazie danych oraz skonfigurować dodatkowe parametry.

Jeżeli nie chcą Pańśtwo mieć więcej tworzonych plików XML należy odznaczyć opcję "Zapisuj zamówienia jako pliki XML...".

Bezpośrednie przekazywanie zamówień do Comarch ERP Optima

Jest to jeszcze wersja eksperymentalna. Prosimy o sprawdzenie działania na kilku zamówieniach uruchamiając ręczny eksport zaznaczonych zamówień z listy. Jeżeli stwierdzą Państwo, że wszystko działa prawidłowo dopiero wówczas zalecamy pozostawienie tej opcji włączonej.

Wypróbuj aplikację zanim kupisz - to nic nie kosztuje

PRZETESTUJ ZA DARMO