Kreator konfiguracji

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji zobaczysz okienko kreatora, który krok po kroku będzie uruchamiał opcje konfiguracyjne, tj.: konfiguracja konta Allegro.pl, konfiguracja połączenia do systemu księgowego, pobranie listy aukcji, powiązanie aukcji z produktami, pobranie sposób dostawy i powiązanie z systemem księgowym, pobranie form płatności powiązanie z systemem księgowym oraz przeprowadzi Cię przez pierwsze pobranie listy zamówień (będziesz poproszony o podanie dokładnej daty od kiedy mają zostać pobrane zamówienia).

Z kreatorem nie musisz się obawiać, że nie poradzisz sobie z konfiguracją. Ale nawet gdyby wystąpiły problemy zawsze możesz skontaktować się z nami pod nr telefonu +48 18 479 1 497 (pon.-pt. od 9 do 15:00).

Kreator konfiguracji

Program używany jest przez wielu sprzedających, którzy wysyłają dziennie po ponad 200 paczek. Zebrane uwagi od naszych klientów zostały wdrożone w nowej wersji programu. Aktualnie oferowany przez nas program jest jednym z najlepszych dostępnych rozwiązań na rynku. Zapraszamy do przetestowania działania programu.

Wypróbuj aplikację zanim kupisz - to nic nie kosztuje

PRZETESTUJ ZA DARMO