Mapowanie form płatności

Nasza aplikacja pozwala na powiązanie formy płatności (którą oferuje serwis Allegro.pl, poprzez PayU, Przelewy24) na formę płatności dostępną w Twoim systemie księgowym. Najczęściej szybkie płatności przez PayU i Przelewy24 powiążesz z formą "płatność on-line", a na przykład przelew bankowy poza Payu z formą "przelew bankowy". Natomiast płatność przy odbiorze możesz powiązać formą "gotówka". Oczywiście podane przykłady nie są obligatoryjne i to Ty decydujesz jak od strony formalno-księgowej będziesz rozliczał wpływy ze sprzedaży. Program pozwala na dowolną konfigurację.

Utworzenie powiązań form płatności z systemem księgowym (wraz z resztą mapowań - aukcji, sposób dostawy, itd.) umożliwia skonfigurowanie aplikacji do działania automatycznego, które nie wymaga Twojego czasu. Aplikacja cyklicznie (co kilka/kilkanaście minut) pobierze zamówienie i będzie starała się je przekazać do systemu księgowego. Po Twojej stronie pozostaje już tylko obsługa zamówienia w systemie księgowym. Możesz zapomnieć o ręcznym przepisywaniu danych kupującego, pozycji i ręcznym wystawianiu paragonów!

Mapowanie form płatności

Program używany jest przez wielu sprzedających, którzy wysyłają dziennie po ponad 200 paczek. Zebrane uwagi od naszych klientów zostały wdrożone w nowej wersji programu. Aktualnie oferowany przez nas program jest jednym z najlepszych dostępnych rozwiązań na rynku. Zapraszamy do przetestowania działania programu.

Wypróbuj aplikację zanim kupisz - to nic nie kosztuje

PRZETESTUJ ZA DARMO