Mapowanie aukcji na produkty

W interfejsie aplikacji przygotowano zakładkę "Aukcje", w której widzimy nasze aukcje oraz kody produktów z systemu księgowego, z którymi dana aukcja jest powiązana. W momencie pobierania zamówienia z Allegro.pl oraz prezentacji szczegółów zamówienia w programie operator widzi jakie pozycje zostaną utworzone na paragonie lub fakturze. Program pracuje w jasno określony sposób i można przewidzieć jego działanie i co ważne monitorować czy powstające zamówienia są prawidłowe od strony formalno-księgowej.

Wbudowana wyszukwarka produktów z systemu księgowego jest bardzo szybka i zaprojektowana w sposób możliwe optymalny. Wystarczy wpisać fragment nazwy lub kodu produktu, aby za chwilę zobaczyć znalezione kartoteki.

Mapowanie aukcji na produkty

Program używany jest przez wielu sprzedających, którzy wysyłają dziennie po ponad 200 paczek. Zebrane uwagi od naszych klientów zostały wdrożone w nowej wersji programu. Aktualnie oferowany przez nas program jest jednym z najlepszych dostępnych rozwiązań na rynku. Zapraszamy do przetestowania działania programu.

Wypróbuj aplikację zanim kupisz - to nic nie kosztuje

PRZETESTUJ ZA DARMO