Obsługa zestawów produktów

Podczas wiązania aukcji z produktami w systemie księgowym istnieje możliwość utworzenia zestawu. Wystarczy tylko, aby do aukcji zostało przypiętych kilka kartotek produktów z systemu księgowego. W takim przypadku, gdy kupujący kupi zestaw z takiej aukcji do systemu księgowego (a więc też i na paragonie) zostaną wybite produkty, które wchodzą w skład takiego zestawu w ilościach takich jak określono.

Chcesz wyprzedzić konkurencję? Stwórz zestaw promocyjny - aukcję z informacją, że na tej aukcji kupujesz 2 produkty w niższej cenie, np. Komputer Laptop + Myszka. Następnie w programi powiąż aukcję z odpowiednimi produktami z systemu księgowego i obsługuj takie zamówienia jak każde inne (oczywiście pakując 2 produkty).

Obsługa zestawów produktów

Program używany jest przez wielu sprzedających, którzy wysyłają dziennie po ponad 200 paczek. Zebrane uwagi od naszych klientów zostały wdrożone w nowej wersji programu. Aktualnie oferowany przez nas program jest jednym z najlepszych dostępnych rozwiązań na rynku. Zapraszamy do przetestowania działania programu.

Wypróbuj aplikację zanim kupisz - to nic nie kosztuje

PRZETESTUJ ZA DARMO